aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
           
 

NAŠE DĚTI

 
RODY A ODDÍLY » Vlčata » Lišky » Medvědi » Orlové

Na tábor s námi jezdí děti ve věku od 6ti do 15ti let (ti starší pak někdy i jako praktikanti či oddíláci). Kapacita táborové základny Domino je asi 110 dětí.

Naše děti

Vzhledem k tomu, že každý dětský věk si žádá trochu odlišný způsob práce, jiné zaměření herního příběhu, jiný přístup oddíláků, rozdělujeme děti do čtyř RODŮ, označovaných jako Vlčata, Lišky, Medvědi a Orlové. Vlčata jsou nejmenší děti, Orlové na druhé straně ti už skoro dospělí. Právě podle rodového rozdělení se dětem upravuje program, denní režim a náročnost her.

Naše děti

Každý rod se dále dělí na několik klučičích a holčičích ODDÍLŮ, opět podle věku. Každý oddíl, čítající osm až deset dětí má svého oddíláka - tím zabezpečujeme, aby děti byly v průběhu tábora v úzkém kontaktu alespoň s jedním dospělákem (a byly tak pod pečlivou "kontrolou" a zároveň se na táboře cítily dostatečně "bezpečně").

Do kterého rodu a oddílu bude patřit Vaše dítě, se dozvíte na odjezdu.

To, že děti s námi jezdí opakovaně, a to, že téměř celá "dospělácká" sestava tábora byla v minulosti na táboře coby dítě, je (snad) známkou, že tábor děláme dobře, a že jsou děti i rodiče spokojeni. Však si přečtěte něco z našich referencí...

   
děti v průběhu let » podívejte se, jak nám rok za rokem rostou
 
  » rody a oddíly »    
     » Vlčata    
     » Lišky    
     » Medvědi    
     » Orlové    
  » děti v průběhu let    
  » pro děti ke stažení    
         
 
 
Ghóta, z.s. » vCard » GDPR » em@il newsletter   » jsme na » pro sponzory » VIP vstup