aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
         
 

TÁBOR GHÓTA

 
GHÓTA » základní info » podrobnější informace

Možná se ptáte, proč by zrovna Vaše dítě mělo jet na tábor, a proč zrovna s námi. Dobrá otázka! Níže najdete 10 nejdůležitějších bodů, na kterých stavíme náš tábor. A ještě další věci...

1. Kdepak je moje postýlka? aneb Prostředí tábora
Kdepak je moje postýlka aneb Prostředí tábora...

Naše táborová základna Domino se nachází v Hluboké u Skutče, asi 15 km na jih od Vysokého Mýta. Jedná se o srubový tábor na okraji lesa, vybavený vším potřebným, co k táboru patří. Splňujeme všechny hygienické normy, máme splachovací záchody a teplou vodu, samostatnou jídelnu a marodku, ale třeba televizi u nás nehledejte. Tábor máme prostorný s mnoha možnostmi aktivního pobývání, nachází se ve zvlněné lesnaté krajině přímo vybízející k hrám a hrátkám, v blízkosti je také možnost čistého přírodního koupání. » Více viz Táborová základna.

2. A co budeme dneska dělat? aneb Program

Tábor bez programu je jako ryba bez vody, kdo zažil nudu na táboře, ví, o čem je řeč (my to teda nevíme, ale když si to zkusíme představit...). Snažíme se, aby byl každý den co nejvíce využitý. Střídáme hry a sport, naučné i dovednostní aktivity, zápřah i odpočinek – jde nám o pestrost, z které si každý může vyzobat ty dobroty, které mu nejvíce chutnají. Program máme připraven už pár měsíců předem táborem, ale to neznamená, že je to nějaký vojenský režim. Prostě si z mnoha možností vybíráme ty, které nám v danou chvíli přijdou jako nejvíce užitečné. Umíme se přizpůsobit jak 40°C  ve stínu, tak průtrži mračen. » Více viz Tábory.

A co budeme dneska dělat? aneb Program...
 

» dalších osm bodů

 
  » základní informace    
  » podrobnější info »    
  » táborová základna    
  » oddíláci a další dospělí    
  » často kladené otázky    
  » proběhlé tábory    
  » kontakty    
  » Ghóta 2022    
  » Ghóta 2023    
         
 
 
Ghóta, z.s. » vCard » GDPR » em@il newsletter   » jsme na » pro sponzory » VIP vstup