aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
           
 

TÁBOR GHÓTA

 
TÁBOROVÁ ZÁKLADNA DOMINO » Táborová základna Domino

Táborová základna DOMINO se nachází v Hluboké u Skutče - Březinách, asi 15 km na jih od Vysokého Mýta /mapa/. V táboře umístěném na okraji lesa stojí 17 zateplených chat s krytou verandou, V každé chatě je 8 - 12 lůžek, umístěných v přízemí a v podkroví.

 V samostatném objektu se pak nachází plně vybavená kuchyně a prostorná jídelna. Splachovací záchody a umývárny s teplou vodou a sprchami jsou umístěny na dolním okraji tábora. Do tábora je přiveden vodovod s pitnou vodou. Vedle umýváren je „hangár“, veliká dřevěná budova pro dny, kdy nám počasí úplně nepřeje.

Ošetřovna je umístěna ve zděném domečku se samostatným sociálním zařízením. V těsné blízkosti chat jsou houpačky a prolézačky, dále je dispozici hřiště na fotbal a volejbal a pingpongový stůl.

Koupání je možné na koupališti ve Zderazi, vzdáleném něco přes 2 km po polních cestách. Okolí tvoří mírně zvlněný terén a jehličnaté lesy jsou ideální pro spoustu her v přírodě.

» najdi na mapě » stránky Domina   dřevěné chaloupky s verandou Domino - uvnitř chaloupky - dole uvnitř chaloupky - nahoře Domino - jídlena Domino - záchody a umávárna Domino - marodka Domino - houpačky Domino - hangár Domino - mapa  
 
  » základní informace    
  » podrobnější info    
  » táborová základna »    
  » oddíláci a další dospělí    
  » často kladené otázky    
» proběhlé tábory
  » kontakty    
  » Ghóta 2022    
  » Ghóta 2023    
         
 
 
Ghóta, z.s. » vCard » GDPR » em@il newsletter   » jsme na » pro sponzory » VIP vstup