aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
           
 

REFERENCE

 
REFERENCE » 18 » 17 » 16 » 15 » 14 » 13 » 12 » 11 » 10 » 09 » 2008 » 07 » 06

Ahoj všichni z bezva tábora! Jako už loni, přijel můj syn - Mišák Kliment - naprosto nadšený, zážitky a zkazky z tábora uslyším ještě další rok před prázdninami. Jsem moc ráda, že takto fungujete, držte se a vytrvejte!!! Určitě se to vyplatí! Díky všem a za rok AHOJ!!!

Lucie Klimentová, září 2008

Promiňte to oslovení, ale ahoj všichni.
Dovoluji si to jen z toho důvodu, že jste se díky vyprávění mého syna stali součástí naší rodiny. Abych pravdu řekla, při odjezdu jsme čekali, kdy Honzík napíše - přijeďte si pro mě. Přece jen tři neděle jsou tři neděle. Byl všeho všudy na týden pryč. U dopisní schránky jsme měli vždy smíšené pocity. Těšili jsme se co bude psát a zároveň se trochu báli.
Ale předčili jste naše očekávání a to opravdu hóóóódně. V poště nic takového nepsal. Přijel nadšený, plný dojmů a zážitků. A navíc to téma, piráti - kápli jste dětem do noty. Jak zvládáte kulisy a kostýmy?
Hned po příjezdu Honzík prohlásil: "Příští rok jedu zase." A to je, myslím si, nejlepší vyjádření toho, jaký je Váš tábor. Jen tak dál. Hezky si za ten rok odpočiňte a naberte síly a nashle v srpnu.

Jaroslava Přibylová, září 2008

Tábor byl úžasný, příští rok jedou děti opět, tedy pokud budete i vy souhlasit...;). Iva se i sem tam zamyslí a málem rozpláče, že chce na Ghótu hned teď. Patří vám všem velké díky.

Ivana Antalová, září 2008

 

« novější reference

» starší reference

 
 

   
     
     
     
     
     
     
         
 
 
občanské sdružení Ghóta » vCard » GDPR » em@il newsletter  » jsme na » pro sponzory » VIP vstup