aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
           
 

REFERENCE

 
REFERENCE  » 2018 » 17 » 16 » 15 » 14 » 13 » 12 » 11 » 10 » 09 » 08 » 07 » 06
Naší nejlepší referencí jsou spokojené děti a jejich rodiče. naší nejlepší referencí jsou spokojené děti a jejich rodiče

I po desítkách absolvovaných táborů by bylo chybou si myslet, že už všechno umíme a že se nemůžeme dále zlepšovat. Velmi nás zajímá, jak se Vám a Vašim dětem náš tábor líbí a v čem bychom se mohli zlepšit. Proto Vás prosíme o zaslání Vašeho názoru na náš tábor a Vašich případných námětů a připomínek na naši adresu ghota@ghota.net

Rádi bychom zde Vaše názory zveřejnili, protože jen tak se noví návštěvníci těchto stránek dozvědí o nás něco z „nezávislých zdrojů“:

   

Promiňte to oslovení, ale ahoj všichni.
Dovoluji si to jen z toho důvodu, že jste se díky vyprávění mého syna stali součástí naší rodiny. Abych pravdu řekla, při odjezdu jsme čekali, kdy Honzík napíše - přijeďte si pro mě. Přece jen tři neděle jsou tři neděle. Byl všeho všudy na týden pryč. U dopisní schránky jsme měli vždy smíšené pocity. Těšili jsme se co bude psát a zároveň se trochu báli.
Ale předčili jste naše očekávání a to opravdu hóóóódně. V poště nic takového nepsal. Přijel nadšený, plný dojmů a zážitků. A navíc to téma, piráti - kápli jste dětem do noty. Jak zvládáte kulisy a kostýmy? :-)
Hned po příjezdu Honzík prohlásil: "Příští rok jedu určitě zase." A to je, myslím si, nejlepší vyjádření toho, jaký je Váš tábor. Jen tak dál. Hezky si za ten rok odpočiňte a naberte síly a nashle v srpnu 2009.

Jaroslava Přibylová, září 2008

» další reference  
 
 

» chcete přidat referenci?

   
 

pošlete nám ji mailem,
optimálně ZDE

 

   
     
     
     
     
     
         
 
 
občanské sdružení Ghóta » vCard » GDPR » em@il newsletter  » jsme na » pro sponzory » VIP vstup