aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
           
 

GHÓTA 2018

 
ODJEZD » info k odjezdu » mapka » co zabalit » kam psát » další dotazy

Sraz je v neděli 12. srpna 2018, nejpozději ve 12:30 na autobusovém stanovišti u stanice metra C - Letňany (ulice Listova, GPS: 50°7'34,576"N, 14°30'52,909"E).

   

Lidským orientačním bodem by vám měli být usměvaví táboroví dospěláci, všichni v nepřehlédnutelných táborových tričkách. Kdo má tričko, patří k nám a s čímkoliv se na něj můžete obrátit.

mapa odjezdu

Na stejné místo se budeme také vracet, a to 1. září 2018 přibližně ve 16:30.

Kdo se na odjezd bude dopravovat autem, doporučujeme P+R parkoviště, které je přímo u autobusového nádraží (poplatek 20,- Kč), nebo volné parkování v ulici Beladova.

detailní mapa

První odjezdová bojovka, aneb vyhrává ten, kdo si do půl jedné:

a) najde svůj oddíl a oddíláka (pomohou Vám vyvěšené seznamy se jmény dětí), b) předá oddílákovi originály přihlášek (s bezinfekčnotí datovanou k 12.8.2018), c) předá oddílákovi kopii průkazky zdravotní pojišťovny, d) řekne mu vše důležité, co by oddílák měl o dítěti vědět (léky, alergie, neplavec, nerad si meje uši, nejí špenát, bojí se koní... fantazii se meze nekladou), a e) přemístí si do blízkosti oddíláka kufr a další své saky-paky.

Jakékoliv dotazy Vám zodpoví příslušný oddílák nebo vedoucí odjezdu Martin Chochola (tel. 604 179 980). Zdravotní záležitosti lze konzultovat s naší lékařkou (bude na telefonu).

 
  » základní informace    
  » podrobnější info    
  » táborová základna    
  » oddíláci a další dospělí    
  » často kladené otázky    
  » nabídkové letáky    
  » přihláška    
  » info k odjezdu »    
  » co zabalit a kam psát    
         
 
občanské sdružení Ghóta » vCard » GDPR » em@il newsletter   » jsme na » pomáhají nám » VIP vstup